Ana sayfa » Programlama » Google Play Yüklenen Uygulamalar Ne Zaman Yayınlanır

Google Play Yüklenen Uygulamalar Ne Zaman Yayınlanır

by İbrahim Halil Fenerci
Google Uygulama

Google Playde bir uygulama mı yayınlayacaksınız? Google Play’e uygulama yükleme ne zaman yayınlanacağı hakkında kısa bir bilgi edinelim. Google Play’de uygulamanızı yayınlayabilmeniz için öncelikle Google Console hesabı açacak ve uygulamanızı buraya yükleyeceksiniz.

Google Consol’a yüklenen uygulamalar ne zaman yayınlanır? Pandemi 2020 yılında her alanı etkilediği gibi teknoloji ve dijital ortamı da etkiledi.

Coronavirüs Salgını sebebiyle Google da çalışma saatlerini çalışanlarının sağlığına göre düzenlemiştir. Bu yüzden Google Consol’ a yüklenen uygulamaların yayınlanmasında gecikmeler yaşanabilir

Son zamanlarda Google Consol’a yüklenen uygulamalar incelendikten sonra 4 ile 7 gün arasında yayınlanmaktadır. (Bu süre daha kısa veya daha uzun sürebilir)

Google Play Uygulama Yayınlama
Google uygulamalarınızı ne zaman yayınlar

Uygulama Güncellemeleri Ne Zaman Yayınlanır

Google Play’e yüklenen uygulamalar ne zaman yayınlanır? Uygulamanızı güncellediyseniz ve Google Consol’a yüklediyseniz incelemenin ardından büyük ihtimalle 48 saat içerisinde yayınlanacaktır. (Yaklaşık olarak, bu süre daha kısa da olabilir)

Fakat güncelleme Google Play’de hemen görülmeyebilir. Bir süre sonra görülecektir.

Google Play ve App Store Geliştiricilerden Ne Kadar Ücret Alıyor yazısı için tıklayınız: https://www.hepteknoloji.net/google-play-ve-app-store-gelistiricilerden-ne-kadar-ucret-aliyor/

Related Articles

Leave a Comment