Ana sayfa » Teknoloji » Google Ödüllü Anketler Nedir

Google Ödüllü Anketler Nedir

by Tuncay Baştürk
google-anketler

Google Ödüllü Anketler Android cihazlarınızda birkaç soruluk kısa anketler cevaplayarak ödül kazanabileceğiniz uygulamadır. Kazandığınız ödülleri Google Play’deki ücretli uygulamaları alırken ya da uygulama içi satın almalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca youtube premium aboneliği gibi aboneliklerin de ödemesini yapabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketlerden çok büyük paralar beklemek yanlış olur. Kazandıklarınızla birkaç ücretli uygulama alabilir ya da birkaç ay abone olabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Google anketlere kayıt olduğunuzda size yaşınız, eğitim durumunuz ya da çalıştığınız yerle ilgili sorular soruyor. Sonrasında konumunuza ya da youtube gibi uygulamalardan izlediğiniz videolarla ilgili anketler geliyor.

Örneğin bir alışveriş merkezine gittiniz. Yaklaşık bir gün sonra oradaki bir mağaza ile ilgili iki üç soruluk bir anket geliyor. Ankette mağaza ile ilgili alışveriş yapıp yapmadığınız, yaptıysanız ödemeyi nasıl yaptığınız ile ilgili sorularla karşılaşırsınız. Ya da izlediğiniz bir video ile ilgili kısa bir anket de görebilirsiniz.

google-anket

Nelere Dikkat Etmeli?

Kayıt olurken size sorulan sorulara doğru ve tutarlı cevaplar veriniz. Cevaplarınızda tutarsızlık olursa artık anket alamayabilirsiniz.

Bazen gitmediğiniz bir yer ile ilgili bir soru geldiğinde “evet gittim” diye cevaplarsanız güvenirliğinizi yitirebilirsiniz.

Kazandığınız ödüllerin süresi bir yıl olup zamanında kullanılmazsa ödülünüzü kaybedersiniz.

Gelen anketi cevaplamak için 24 saat süreniz olduğunu da unutmayın lütfen.

google-anketler

Related Articles

Leave a Comment